Fizjostyl Konrad Niziankiewicz

Izabela Tokarska

Specjalizuję się w fizjoterapii kobiet

Od zawsze kobiecość była dla mnie czymś wyjątkowym, pięknym, ale także często trudnym

fizjoterapia_krakow_izabela_tokarska

Kilka słów o mnie

Od 2019 roku jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie uzyskałam tytuł magistra.  Ale dlaczego wybrałam fizjoterapię? To pytanie wydaje się proste, ale dla mnie miało kluczowe znaczenie.

Jako nastolatka zmagałam się z nieznośnymi bólami głowy, które znacząco utrudniały moje codzienne funkcjonowanie. Często sięgałam po silne leki przeciwbólowe, które niestety nie eliminowały przyczyny. Dopiero fizjoterapia okazała się skutecznym rozwiązaniem. Podczas własnej rehabilitacji nie tylko poznałam ten zawód, ale także poczułam wewnętrzną potrzebę pomagania innym w pozbywaniu się bólu.

Na studiach miałam okazję pracować z pacjentami w różnym wieku, zmagającymi się z różnorodnymi dolegliwościami. Wtedy odkryłam, że największą satysfakcję czerpię z opieki nad kobietami. Dlatego moja praca magisterska skoncentrowała się na uroginekologii, aby lepiej zrozumieć i wspierać kobiety w ich wyjątkowych potrzebach zdrowotnych.

W mojej pracy łączę wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach z osobistymi doświadczeniami życiowymi. Jako mama dwóch cudownych córeczek miałam możliwość przeżycia ciąży, połogu oraz dwóch zupełnie różnych porodów, co pozwala mi z głębszą empatią podejść do potrzeb i problemów kobiet na tym szczególnym etapie życia.

Od zawsze kobiecość była dla mnie czymś wyjątkowym, pięknym, ale także często trudnym. Dlatego zdaję sobie sprawę, jak ważne jest stworzenie dla pacjentki bezpiecznej przestrzeni, w której będzie mogła swobodnie poruszać kwestie problemów intymnych, bez obawy przed tematami tabu.
fizjoterapia_kraków_uroginekologia

Moją specjalizacją jest uroginekologia

Specjalizuję się w terapii kobiet, zapewniając kompleksową opiekę w zakresie zdrowia intymnego.

Moja praktyka obejmuje szeroki zakres terapii, skupiając się na rozwiązywaniu problemów związanych z bolesnymi miesiączkami, problemem nietrzymaniem moczu, obniżeniem narządów miednicy mniejszej oraz dolegliwościami podczas stosunków.

Jeśli przeżywasz trudności związane z ciążą, jestem tutaj, aby Ci pomóc zmniejszyć ból i przygotować Twoje ciało do porodu naturalnego, a także wspierać Cię w łagodnym przejściu przez okres połogu. Zapewniam rehabilitację rozejścia mięśnia prostego brzucha oraz terapię blizn, abyś mogła wrócić do pełnej sprawności po porodzie.

Dodatkowo, prowadzę fizjoterapię nad prawidłową postawą, co może pomóc w zapobieganiu i redukcji bólu związanego z zaburzeniami postawy.

Niezależnie od Twoich potrzeb, jestem tutaj, aby służyć pomocą w pozbyciu się bólu i poprawie jakości życia w obszarze zdrowia intymnego.

Nadal dążę do rozwoju w dziedzinie uroginekologii, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami naukowymi dotyczącymi leczenia różnych dolegliwości i móc jak najlepiej wspierać moje pacjentki.

01.

Fizjoterapia uroginekologiczna

02.

Fizjoterapia Kobiet

03.

Terapia manualna w koncepcji osteopatycznej

W wolnych chwilach

lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu

Kocham każdą formę podróżowania i zwiedzania. Wakacje stanowią dla mnie okazję do odkrywania nowych miejsc, poznawania różnych kultur i doświadczania unikalnego klimatu danego miejsca.

Pojawienie się dzieci nie pozwoliło mi zwolnić tempa, jedynie urozmaiciliśmy z mężem nasze wycieczki o nowy środek transportu – kamper, dzięki czemu możemy kontynuować podróże w komfortowy i rodzinny sposób.

Jedną z moich pasji jest gotowanie i pieczenie. Uwielbiam eksperymentować w kuchni, tworzyć nowe przepisy i cieszyć się smakiem przygotowanych potraw. Jednak największą satysfakcję sprawia mi dzielenie się tymi smakołykami z moimi najbliższymi. Każdy pusty talerz to dla mnie największy komplement.

Góry zimą mają dla mnie szczególne znaczenie, zwłaszcza gdy mogę poświęcić czas na jazdę na nartach. Uwielbiam to uczucie wolności i radości, jakie daje mi zjazd ze stoku, zwłaszcza w słonecznych Dolomitach.

Scroll to Top